Interim-receptioniste
22 juni 2009
Werknemer belt intern naar de interim-receptioniste: “Goeiemorgen, het was om te vragen of de Berlingo deze namiddag beschikbaar is om naar een klant te gaan.”
Niet-het-scherpste-mes-in-de-schuif: “Oei, ik denk niet dat die hier werkt, maar ik zal het eens opzoeken voor u.”
En dát, mijn beste vrienden, is waarom wij niet erg blij zijn dat de receptioniste-sinds-jaren ‘nieuwe uitdagingen’ opzoekt omdat haar bazen er steevast voor kozen niet naar haar verzuchtingen te luisteren.
Entry Filed under: Uncategorized. .
2 Comments Add your own
Leave a Comment
Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <pre> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
Trackback this post | Subscribe to the comments via RSS Feed
1.
Andhi | 22 juni 2009 at 4:00 pm
*HLN-mode on*
Dat kind kan daar toch niet aan doen? Het is allemaal de schuld van de multikul en de allochtonen. Met al die exotische namen tegenwoordig, wie kan daar nu nog aan uit???
*HLN-mode off*
2.
Miss Puntkomma | 23 juni 2009 at 12:15 pm
Hahaha! En dan nog met “de” ervoor. Zoals “de Janssens” of “de Peeters”. Super.